CrossFit Elements kurz

CrossFit Elements kurz

CrossFit Elements kurz
Začni s CrossFit-om

CrossFit Elements kurz

Chcel by si začať s CrossFitom, no všetky tie cviky vyzerajú na prvý pohľad príliš náročné, nehovoriac o ich anglických názvoch a všetkých štandardoch? Presne na to máme náš CrossFit Elements kurz. Na šiestich vedených hodinách počas troch týždňov si prejdeme všetky základné cviky s ich správnym prevedením. Naučíme Ťa správne sa hýbať, naložiť činku a bezpečne a efektívne využiť každú CrossFit hodinu. Netreba sa báť príliš ťažkých váh a cvikov ako z YouTube videí, všetko Ťa postupne naučíme a správne vysvetlíme ešte pred tým, ako sa zapojíš do skupinových tréningov. 

Dôležité je absolvovať celý kurz a nevynechať ani jednu hodinu, na každej sa totižto preberá niečo ďalšie a nadväzuje sa na predchádzajúcu hodinu.

Cena kurzu je 89 EUR. V cene je zahrnutých šesť vedených tréningov počas troch týždňov a ďalšie tri skupinové tréningy v nasledujúcom týždni. Ak sa chceš prihlásiť, vyplň náš formulár a vidíme sa najbližšom CrossFit Elements kurze.

Termín začiatku najbližšieho kurzu je 29.11.2022. Kurz bude prebiehať vždy v utorok a štvrtok o 19:00.

Nevyhovuje Vám termín? Napíšte nám, možno nebudete sám/sama a vieme spraviť kurz aj v inom čase, ak bude dostatočný záujem.

#PridajSa a buď aj ty súčasťou našej CrossFit-ovej komunity v Trnave. 

Tešíme sa na Vás

foto

Poslať prihlášku

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.