slider

Začni s CrossFit-om

Sme prvý oficiálny CrossFit gym v Trnave.
slider

Úvodná hodina zdarma

Úvodná hodina je tu pre tých, ktorí by radi zistili, ako to u nás v gyme funguje.
slider

CrossFit Elements kurz

CrossFit Elements kurz, je pre všetkých, ktorí chcú začať s CrossFit-om a naučiť sa cviky vykonávať bezpečne a správne.
slider

Member of the Month

Ak by niekedy Nocco hľadalo nového ambasádora, jednoznačne by mali siahnuť po Tomášovi a.k.a TO NE. Nepoznáme nikoho iného, kto by mohol byť dôvernejší a autentickejší. Aby sme nehovorili len o jednej Tomášovej závislosti na Noccu, tak určite treba spomenúť aj závislosť na pohybe resp. CrossFite. Tomáš je s nami od septembra 2018, kedy úspešne absolvoval CrossFit Elements Course a do dnešného dňa absolvoval 189h CrossFitu. Dovoľte nám, aby sme vám predstavili nášho Tomáša - Member of the Month July 2020.
Čo je CrossFit?

CrossFit je tréningová metodológia

Cieľom CrossFit-u je pripraviť človeka na všetky nevyspytateľné výzvy, ktoré ho v živote môžu stretnúť a zároveň rozvíjať prvky všestrannej fyzickej zdatnosti, ktoré sú definované ako vytrvalosť, výdrž, sila, ohybnosť, výkon, rýchlosť, koordinácia, obratnosť, rovnováha a presnosť. 

V neposlednom rade je CrossFit o komunite ľudí, ktorých spája jedinečný pocit po absolvovanom tréningu, do ktorého vložili všetko čo v nich je. CrossFit je aj športom, je o číslach, napredovaní, porovnaní sa s celosvetovou komunitou a nájdení tých "The Fittest on Earth".

foto

“Constantly varied functional movements performed at high intensity. ”

Greg Glassmen [CROSSFIT COACH]
Ako začať s CrossFit-om

Prvý oficiálny CrossFit gym v Trnave

U nás na vás čaká jedinečný cvičebný priestor, s dostatkom priestoru a vybavenia. Všetky naše hodiny sú vedené kvalifikovanými trénermi s trénerskými liceniami od CrossFit Inc. Na všetky hodiny u nás v gyme sa prihlasuje cez našu webovú aplikáciu. Obmedzenou kapacitou hodín zabezpečujeme kvalitu hodín, dostatočný dohľad nad cvičencami, a tak si užijete skupinový tréning s individuálnym prístupom k jednotlivým cvičencom. Takýmto spôsobom dokážeme predchádzať cvičeniu so zlou technikou či rôznym zraneniam. Takto vyzerá náš vzorový rozvrh.

Ideálnym začiatkom trénovania u nás v gyme je absolvovanie kurzu pre nových členov - CrossFit Elements Course. Počas kurzu si v menšej skupinke ľudí pod vedením trénera prejdete základnými cvikmi, postupne si osvojíte správne pohybové vzory a zoznámite sa s priestorovm. Postupne sa zvyšujúcou sa intenzitou získate prvotnú kondíciu, a tak sa jednoduchšie zapojíte do bežných skupinových hodín. 

Pre všetkcýh ponúkame aj úvodnú hodinu zdarma, na ktorej si môžete vyskúšať, ako vedené hodina prebieha. 

K dispozícii máme viacero druhov členstiev. Sú prispôsobené k trénovaniu 2x, 3x a viac ako 3x týždenne. Všetky nájdete v cenníku. Hýbať sa aspoň 2x v týždni po dobu 60 min je minimum, čo môžete pre svoje telo a zdravie spraviť. Aby ste dlhodobo mohli aktívne tráviť svoj voľný čas napríklad s rodinou a deťmi a neboli obmedzovaný vašou kondíciou, nadváhodu či slabou mobilitou.

foto

“Mechanics, then Consistency, and then Intensity – This is the key to effective implementation of CrossFit programming ”

Greg Glassman [CROSSFIT COACH]

Sme precízni

Poriadok a správna organizácia v gyme je alfa a omega úspechu a spokojných zákazníkov

Sme priateľskí

Poznáme mená všetkých našich členov a každého povzbudzujeme až do konca workout-u

Sme tu pre vás

Snažíme sa poskytnúť čo najlepšiu službu a zároveň zážitok z každého tréningu
CrossFit Trnava

Cenník

Príďte vyskúšať CrossFit k nám do CrossFit Trnava

16 vstupov mesačne

Vstup na 16 skupinových CrossFit hodín za mesiac

12 vstupov mesačne

Vstup na 12 skupinových CrossFit hodín za mesiac

8 vstupov mesačne

Vstup na 8 skupinových CrossFit hodín za mesiac

Drop-In - 15 eur

Jednorázový vstup na skupinové hodiny / Open gym pre nečlenov


CrossFit Trnava

Základné pravidlá

  1. Na každý tréning sa vždy prihlás prostredníctvom rozvrhu
  2. Priestory gymu slúžia nám všetkým, preto sa k nim treba správať ohľaduplne
  3. Hodina začína vždy presne na čas, ani Tebe by sa nepáčilo, ak by si musel na niekoho čakať
  4. Všetko vybavenie v gyme má svoje miesto, pre poriadok a bezpečnosť sa vrátime do škôlkarských čias a "hračky" vždy odložíme odkiaľ sme ich zobrali
  5. Nikdy nehádž na zem poloprázdnu alebo úplne prázdnu činku
  6. Ak nájdeš niečo, čo je pokazené alebo nebezpečné, určite nám to hneď nahlás, ešte pred tým, ako sa niekto zraní
  7. Nepodvádzaj pri workout-och, nauč sa počítať opakovania a keď sa raz pri angličákoch treba dotknúť hruďou zeme a vyskočiť s tlesknutím nad hlavou, tak sa treba dotknúť hruďou zeme a vyskočiť s tlesknutím nad hlavou. Nepodvádzaš iba trénera a svojich spolutrénujúcich, podvádzaš hlavne seba.
  8. Po docvičení nezabudni pozrieť na hodinky, resp. si správne spočítať opakovania či váhu na činke a všetko zapísať na výsledkovú tabuľu.
  9. Trénuj v skupine, buduj komunitu a keď je na hodine niekto nový, pomôž mu. Všetci vieme aké sú začiatky, všetky tie nové názvy a špeciálne štandardy...
  10. Nikdy sa neboj čokoľvek opýtať. Tréneri sú na tréningu preto, aby pomohli, všetko správne vysvetlili a upravili tréning podľa potreby.
foto

“You need to start with the basics to master the craft of CrossFit ”

Head Coach [CROSSFIT TRNAVA]
Spoznajte našich trénerov

Náš tím

U nás ste v tých najlepších rukách