Cenník

CrossFit Trnava

Zakúpiť alebo predĺžiť členstvo si môžete vo svojom profile po kliknutí na tlačidlo Obnoviť => Profil

Členstvo CrossFit Trnava   

 

Neobmedzené mesačné členstvo (členstvo platné po dobu 1 mesiaca - neobmedzený vstup na CrossFit hodiny a Open Gym, možné zakúpiť po absolvovaní CrossFit Elements kurzu, alebo po dohode)


12 vstupov mesačne (členstvo platné po dobu 1 mesiaca, vstup na 12 skupinových CrossFit hodín, možné zakúpiť po absolvovaní CrossFit Elements kurzu, alebo po dohode)


8 vstupov mesačne (členstvo platné po dobu 1 mesiaca, vstup na 8 skupinových CrossFit hodín, možné zakúpiť po absolvovaní CrossFit Elements kurzu, alebo po dohode)


CrossFit Elements Course (kurz je určený pre začiatočníkov, obsahuje 6 vedených hodín počas troch týždňov a ďalšie tri skupinové tréningy v nasledujúcom týždni)


Drop-In / CrossFit / Open Gym (jednorazový vstup na skupinový tréning CrossFit - možné zakúpiť po absolvovaní CrossFit Elements kurzu, resp. po dohode, pre rezerváciu miesta je potrebné nás kontaktovať na info@crossfittrnava.sk)

CENA: 15 EURCenník je platný od 1.3.2022

Podmienky zakúpenia členstva v CFTT:

  • Platnosť všetkých členstiev je jeden mesiac. Napríklad od 10.2.2022 do 9.3.2022, následné predĺženie členstva bude mať platnosť automaticky od 10.3.2022 do 9.4.2022. V prípade vstupových členstiev, ak príde k vyčerpaniu vstupov skôr ako k exspirácií členstva, je možné ukončiť členstvo a začať nové aj pred jeho exspiráciou. Zmena členstva je možná len pri obnove členstva po jeho exspirácií alebo pri vyčerpaní vstupov. 
  • Všetky druhy členstva sú neprenosné do ďalšieho obdobia, prípadne na iného člena CFTT.  Každý člen CFTT sa prihlasuje na hodiny z vlastného profilu, nie je možné prísť na hodinu v mene iného člena CFTT. 
  • Členstvo je možné pozastaviť maximálne na 62 dní v roku, minimálne však na 7 po sebe idúcich dní.
  • Každý člen CFTT bude notifikovaný 5 dní pred exspiráciou členstva emailom na adresu zadanú v systéme. Každý člen CFTT bude rovnako notifikovaný emailom aj v prípade neuhradenia členstva 5 dní odo dňa začiatku platnosti členstva. Pri neuhradení poplatku za členstvo, bude po 10 dňoch odo mňa začiatku platnosti členstva, členstvo pozastavené a prístup do systému zrušený. 
  • Predĺženie členstva v CFTT je možné na mieste v gyme a na web stránke CFTT (www.crossfittrnava.sk) v sekcií profil kliknutím na tlačidlo „Obnoviť členstvo. Prípadne mailom na info@crossfittrnava.sk 
  • Prihlasovanie na hodiny je možné prostredníctvom svojho profilu cez sekciu "Prihlásenie na hodiny" až do začiatku hodiny, na ktorú sa člen chce prihlásiť. Odhlasovanie z hodín je možné najneskôr 3 hodiny pred začiatkom poobedných hodín a najneskôr do 22:00 z doobedných hodín, na ktoré je člen prihlásený. V jednom momente je možné mať maximálne 3 rezervácie v týždni. O každom prihlásení/odhlásení na/z hodín bude člen notifikovaný emailom. Za každé prihlásenie/odhlásenie na/z hodín je zodpovedný člen CFTT. Rozvrh na nasledujúci týždeň sa zverejňuje vždy v piatok doobeda. 
  • Zakúpením členstva v CFTT súhlasíte podmienkami CFTT. 
  • Zakúpením členstva súhlasíte s dodržiavaním aktuálne platných Covid opatrení podľa RÚVZ.